Huta Przemków Goście

27.09.2015

Mecz rozpoczął się od ataków KS Polkowice, ale strzały Matwiego i Dyka mijają bramkę Arkonu. W 2 minucie strzał Patryka z ok. 8 metrów trafia w bramkarza. W 4 minucie Goły wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie po przejęciu piłki przez Barrego i długim podaniu na pole karne. Chwilę później Kapi lobem z prawej strony boiska nad obrońcą i bramkarzem podał piłkę do Dyka, zaś ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Przemkowa. W 6 minucie świetna parada Czyżyka broni nas przed utratą bramki, zaś dobitkę zawodnikowi Arkonu uniemożliwia Patryk. W 7 minucie miała miejsce chyba najładniejsza akcja naszej drużyny w całym turnieju. Barry wyprowadził piłkę i podał do Matwiego, ten z środka boiska zgrał piłkę do Dyka na prawą stronę, Dyko podał na 4 metr do Iżyka, zaś ten odegrał krótko do Matwiego na 6 metr, gdzie nie pozostało już Matwiemu nic innego jak umieścić piłkę obok bramkarza. Ostatnie minuty nieustanne ataki naszych zawodników, ale kolejne próby podwyższenia rezultatu, m.in. Iżyka i Matiego nie przynoszą rezultatu.

Kolejny, trzeci mecz kończy się naszym zwycięstwem 3-0.