Stal Chocianów Goście

19.10.2015

W pierwszym meczu spotkaliśmy się z drużyną gospodarzy, tj. Stali Chocianów. Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny, a pierwszy strzał na bramkę oddał z ok. 10 metrów Barry, po którym to strzale piłka minęła prawy słupek bramki Stali. Kolejną akcję, tym razem z prawej strony, przeprowadził Kapi, który świetnie dograł do Dyka, jednak ten z dwóch metrów przestrzelił. W 2 minucie Matwi podał do Kici, zaś ten zagrał na prawo do Kapiego, który z ok. 6 metrów przestrzelił obok prawego słupka. Następnie przestrzelił Kicia po dograniu Kapiego, a piłka po jego uderzeniu przeleciała nad poprzeczką. Szybką i składną akcję nasi chłopcy rozegrali w 3 minucie, kiedy to Patryk podał do Dyka, ten do Kici, który dograł do Matwiego, jednak ten ostatni w 100 % sytuacji przestrzelił z ok. 6 metrów. Kolejna akcja również zakończyła się fiaskiem, bowiem Dyko nie wykorzystuje świetnego podania Matwiego. W 4 minucie ten festiwal indolencji strzeleckiej zostaje na nasze szczęście przerwany, bowiem, choć kolejne strzały Kici, Matwiego i Dyka nie przynoszą rezultatu, to dobitka Dyka z najbliższej odległości przynosi KS Polkowice prowadzenie 1-0. Chwilę później prowadzimy już 2-0, gdyż po dryblingu Kici i jego podaniu do Matwiego, ten podwyższa prowadzenie. W 6 minucie Dyko podaje do Matwiego, zaś ten po zwodzie strzela obok lewego słupka bramki Stali, ustalając wynik końcowy na 3-0 dla KS Polkowice.

Kolejne próby podwyższenia rezultatu nie przynoszą jego zmiany, zaś zmiana „szóstki” nie zmienia obrazu gry. To nasi zawodnicy cały czas przeważają, choć w ostatnich dwóch minutach piłkarze Stali coraz częściej gościli na naszej połowie. Pierwsze spotkanie wygrywamy pewnie 3-0.