Autor:

kota73

Utworzono:

14.01.2016

Mecz rozpoczyna się od niemrawych ataków KS Polkowice, jednak indywidualna akcja Sulego oraz jego strzał obok lewego słupka Odry przynoszą nam prowadzenie 1-0. Nasze ataki, m.in. strzał Maksia nie dają podwyższenia prowadzenia, za to pod naszą bramką zaczęli przeważać zawodnicy Odry. W 4 minucie wolny bezpośredni dla Odry uderzany z bliskiej odległości naszej bramki nie przynosi im wyrównania. W 5 minucie dochodzi do zmiany – wchodzą na boisko Barry, Kapi, Matwi i Kicia, a nadto Igor na pozycji bramkarza. W 6 minucie Kicia przechwytuje piłkę na połowie rywali i nie strzela w 100% sytuacji, ale za to Barry nie wybija piłki w obronie, a nasi przeciwnicy skrzętnie to wykorzystują. Jest 1-1. W 7 minucie Igor daleko wyrzuca piłkę przed siebie, dochodzi do niej Kicia i strzela na 2-1. Zmiana połów następuje przy naszym prowadzeniu.

Druga połowa rozpoczyna się od naszych ataków i strzału Barrego z połowy boiska tuż obok lewego słupka bramki Odry. W 9 minucie nasi przeciwnicy wyrównują, gdyż po chaotycznej grze w środku pola i kilku „przebitkach” akcja kończy się golem dla Ścinawy. Jest 2-2. W 11 minucie dochodzi do zmiany powrotnej, na boisko wchodzą Czyżyk, Maksiu, Suli, Kazik i Dyko. Dwóch ostatnich zawodników puszcza w 12 minucie grę rywali środkiem boiska, a akcja ich kończy się prowadzeniem 3-2. W ostatniej minucie Suli miał jeszcze szansę na wyrównanie rezultatu, jednak podanie Dyka wzdłuż linii bramkowej nie zostaje wykorzystane.